Vodní skútr
Vodní skútr

Prohánějte se na vodním skútru

První vodní skútry jsme mohli zaznamenat již v roce 1950, které byly vyvinuty v Evropě. Postupem času se tato myšlenky zdokonalovala a vyvíjela, až v roce 1960 byly skútry poháněny interní pumpou - tryskou. Vodní skútr se využívá převážně k rekreaci na dovolených. Jejich využití ale sahá i k záchranářským pracím. Vodní skútry jsou rychlé a lehce ovladatelné, a díky záchranné plošině, kterou jsou vybaveny, mohou jednoduše zachránit topícího člověka. Při používání vodního skútru by se měly dodržovat bezpečnostní zásady, mezi které patří používání záchranných vest.

I vy se nyní můžete rozjet po hladině a vychutnat si nezapomenutelný zážitek plný rychlosti a čerstvého vzduchu. Získejte kontrolu nad vodním skútrem a bojujte s tlakem, který Vás neustále bude tlačit do sedadla. Pocit radosti, nespoutanosti, adrenalinu a další emoce se u Vás budou střídat jak na běžícím pásu. Ze začátku Vás proškolí instruktor, který po celou dobu jízdy bude přítomen na břehu. Troufnete si na skoky nad hladinou či prudké otáčky?  Ukažte, co ve Vás vězí.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
časově náročné
24%
náročné fyzicky
30%
pro muže
100%
pro ženy
57%
pro děti
42%
zábavnost
81%
nadšení
68%
strach
50%
vzrušení
80%
adrenalin
83%
pocit moci
67%

Floris
pro děti 50%
pro ženy 50%
pro muže 100%
náročné fyzicky 34%
časově náročné 28%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.