Sportovní člun
Sportovní člun

Jízda na sportovním člunu Vás odprostí od problémů

Voda, vítr ve vlasech, slunce a hlavně adrenalin. To vše a ještě mnohem víc Vám přináší jízda na sportovním člunu. Závoďte s časem a nechte své starosti daleko na břehu. Teď se věnujte pouze řízení člunu a na nic nemyslete. Sportovní čluny se v dnešní době využívají převážně pro zábavu a relaxaci. Jsou rychlé a snadno ovladatelné. Vezměte s sebou své blízké a kamarády a užijte si spolu nezapomenutelné odpoledne plné zábavy a adrenalinu.

Nejdříve se seznámíte s kapitánem, který Vám vysvětlí základní body bezpečnosti, a poté nic nebrání tomu, se vydat na vodu a užít si nespoutané zábavy. Tento zážitek se doporučuje uskutečnit za slunného počasí, neboť voda, která Vás zmáčí, i přesto, že se budete snažit o pravý opak, bude opravdu všude. Při slunném dni je voda nejen teplejší, ale také Vám rychleji uschne oblečení. Vydejte se na jízdu společně s Vašimi kamarády.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
nespoutanost
80%
vzrušení
73%
časově náročné
68%
adrenalin
70%
pro dospělé
100%
strach
32%
náročné fyzicky
13%
zkušenosti
62%
pro seniory
19%

VojtechBartos
nespoutanost 83%
vzrušení 68%
časově náročné 76%
adrenalin 25%
pro dospělé 100%
Aurelie Davidová
pro dospělé 100%
adrenalin 100%
časově náročné 76%
vzrušení 68%
nespoutanost 83%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.